Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Nasze atuty


Profesjonalne podkłady

Waszym i naszym wspólnym celem, jest zapewnić gościom weselnym niezapomniane chwile wspaniałej zabawy. Perfekcyjnie osiągamy to, wykorzystując nasze talenty wokalne, a jako tło do nich używamy profesjonalnych podkładów muzycznych. Cechują się one różnorodnym brzmieniem, dzięki czemu możecie usłyszeć całą gamę instrumentów.

Brak disco-polo

W naszym repertuarze nie znajdziecie utworów disco-polo. Jest wiele zespołów muzycznych, które zaoferują Wam tego typu muzykę. My jednak wolimy się w tym punkcie wyróżnić. Wiele niesamowitych utworów zostało niestety zapomnianych przez zespoły weselne. Powierzając nam oprawę muzyczną wesela bądźcie pewni, że usłyszycie najpiękniejsze i najbardziej taneczne z nich.

Brak podtekstów w zabawach

Zrywamy też ze zwyczajem "sprośnych oczepin" i udowadniamy wszystkim, że można poprowadzić oczepiny z humorem, ale „na poziomie”. Nie znajdziecie u nas ani jednego podtekstu seksualnego ani w zabawach, ani w naszych komentarzach. Będzie za to wielka dawka śmiechu i radości, bez zawstydzania, czy obrażania któregokolwiek z gości.

Dopasowujemy się do wymagań

Jesteśmy elastyczni. Staramy się spełnić wszystkie Wasze życzenia i poprowadzić uroczystość wg Waszego wyobrażenia. Macie wpływ na wygląd repertuaru, długość oczepin, rodzaj przeprowadzanych zabaw i każdy inny, zależący od nas, element Waszego najwspanialszego wesela.

Dodatkowo

Macie z nami niograniczony kontakt. Odpowiadamy na wszystkie maile, służymy naszym doświadczeniem i radzimy w razie wątpliwości.

Jesteśmy punktualni, odpowiedzialni i zawsze uśmiechnięci.

I uwierzcie, że NIC nie jest w stanie nas zaskoczyć. Z każdej nieprzewidzianej sytuacji potrafimy znaleźć wyjście.

Nie pijemy alkoholu w czasie pracy

No i jako ostatnie- jeśli macie ochotę wypić z zespołem, to bardzo chętnie, ale w innym, umówionym terminie. Pomimo tego, że świetnie się bawimy umilając czas gościom, to jednak traktujemy to jako naszą pracę… a w pracy się nie pije.Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Polecamy papierowe foremki na ciasto. Gdy ich nie ma, to po godzinie/dwóch, ciasto na talerzach wygląda często nieestetycznie- ma przecież tendencję do kruszenia się. W związku z tym w dalszej części wesela nawet dzieci stronią od poczęstunku, gdyż na talerzu jest pełno resztek, które nie zachęcają do degustacji. Papierowe formeki mają rozmiar niewiele większy niż sam kawałek ciasta- rozwiązanie to sprawdza się znakomicie." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad