Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Doświadczenie

Ponad 200 wesel

Ponad 150 imprez karaoke

Od 2002r. mieliśmy przyjemność zapewniać oprawę muzyczną na bardzo wielu różnorodnych imprezach, w tym na: weselach, „potańcówkach”, dancingach, zabawach karnawałowych i sylwestrowych, imprezach firmowych (m.in. dla Philips Piła, MiniMax Piła, PKS Wałcz i wielu innych) i okolicznościowych, wieczorkach integracyjnych w ośrodkach wypoczynkowych oraz festynach. W 2008r. występowaliśmy także na festiwalu zespołów weselnych „Piękny Ślub” w Szczecinie.

W czasie naszej pracy artystycznej współpracowaliśmy także z wieloma DJ’ami i prezenterami radiowymi.

Jednocześnie prawie od początku naszej działalności zajmujemy się prowadzeniem karaoke, zarówno podczas imprez otwartych (np. w pub’ach) jak i zamkniętych (spotkania urodzinowe, imprezy firmowe). Karaoke pozwala nam na doskonalenie swoich umiejętności w zakresie sposobu prowadzenia zabawy, nawiązywania kontaktu z publicznością, a także umiejętności wokalnych. Pozwala również na obserwacje, jakie utwory są najbardziej pożądane przez publiczność, przy jakich się najlepiej bawią, czego chętnie słuchają. A to z kolei można bezpośrednio przełożyć na wygląd naszego repertuaru.

To wszystko daje Wam GWARANCJĘ udanego wesela!

Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Zgodnie z tradycją tort kroi Para Młoda, ponieważ wtedy jest jeszcze smaczniejszy ;). Na poważnie- dla gości jest to osobisty gest- tort pokrojony i przyniesiony przez Parę Młodą. W dzisiejszych czasach nie jest wymagane, abyście kroili sami cały specjał. Mogą Was w tym wyręczyć Panie kelnerki, musicie tylko wcześniej to ustalić. Trzeba pamiętać, że zawsze pierwsze jego kawałki kroicie Wy i zanosicie swoim rodzicom. Rodzice Pary Młodej jako pierwsi powinni otrzymać do posmakowania tort." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad