Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Zespół muzyczny "Baba Jaga"

Jarosław Chmielecki
tel. +48 505-150-167
info@dwbabajaga.pl*

Formularz kontaktowy

Uwaga: pola oznaczone * są obowiązkowe.
 

* Nie zgadzamy się na przesyłanie niezamówionych ofert handlowych, zapytań o możliwość przesłania ofert i innej korespondencji od firm rozsyłających masowe wiadomości e-mail. W związku z tym powyższy adres e-mail nie może być uznany za "pochodzący z ogólnodostępnych źródeł".
Potrafimy korzystać z internetu i proszę mi wierzyć- jeśli będziemy potrzebować usług kamieniarskich, obrabiarek cyfrowych lub będziemy szukać salonu odnowy biologicznej dla psów w mieście oddalonym o 300 km od naszego miejsca zamieszkania (przykłady z życia wzięte), to znajdziemy Państwa firmę i rozważymy skorzystanie z usługi.
Prosimy o poszanowanie prawa.

Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Bawcie się. Zwłaszcza jeżeli Wasza rodzina nie jest do tego skora. Jesteście w tym dniu najważniejszymi osobami. Wasi goście sami będą się chętniej bawić, gdy zobaczą jak wspaniale i wesoło wywijacie w rytm muzyki zespołu na wesele. Jeśli para młoda siedzi ciągle za stołem to i goście siedzą i "raczą się". Jeśli Wy animujecie razem z zespołem zabawę, to inni także chętniej tańczą." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad