Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Zespół muzyczny "Baba Jaga"

Jarosław Chmielecki
tel. +48 505-150-167
info@dwbabajaga.pl*

Formularz kontaktowy

Uwaga: pola oznaczone * są obowiązkowe.
 

* Nie zgadzamy się na przesyłanie niezamówionych ofert handlowych, zapytań o możliwość przesłania ofert i innej korespondencji od firm rozsyłających masowe wiadomości e-mail. W związku z tym powyższy adres e-mail nie może być uznany za "pochodzący z ogólnodostępnych źródeł".
Potrafimy korzystać z internetu i proszę mi wierzyć- jeśli będziemy potrzebować usług kamieniarskich, obrabiarek cyfrowych lub będziemy szukać salonu odnowy biologicznej dla psów w mieście oddalonym o 300 km od naszego miejsca zamieszkania (przykłady z życia wzięte), to znajdziemy Państwa firmę i rozważymy skorzystanie z usługi.
Prosimy o poszanowanie prawa.

Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Polecamy papierowe foremki na ciasto. Gdy ich nie ma, to po godzinie/dwóch, ciasto na talerzach wygląda często nieestetycznie- ma przecież tendencję do kruszenia się. W związku z tym w dalszej części wesela nawet dzieci stronią od poczęstunku, gdyż na talerzu jest pełno resztek, które nie zachęcają do degustacji. Papierowe formeki mają rozmiar niewiele większy niż sam kawałek ciasta- rozwiązanie to sprawdza się znakomicie." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad