Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Repertuar

Jak już pisaliśmy w dziale „czemu my?”, nie posiadamy w repertuarze utworów disco-polo. Zamiast nich preferujemy wielkie hity różnych typów muzyki, z przekroju lat 50 do współczesnych. Może być „Dzisiaj, jutro zawsze” Łazuki, „Hit the Road Jack” Charlesa, ale także „Mercy” Duffy, czy też „Czarny śnieg” Papa Dance. Śpiewamy w języku polskim i angielskim, ale sporadycznie opracowujemy utwory w języku włoskim, francuskim bądź arabskim.

Nie podamy Wam tutaj gotowej listy piosenek, ponieważ ta ciągle ewoluuje, chociaż na życzenie możemy przesłać listę poglądową. Zapewniamy jednak, że każdy z uczestników Waszej zabawy znajdzie coś dla siebie. No chyba, że umie się bawić tylko przy disco-polo.

Sami możecie wpływać na wygląd naszego repertuaru, dając nam wcześniej spis piosenek, które chcielibyście usłyszeć. Jeśli zdarzy się tak, że nasze opracowanie piosenki nie będzie wystarczająco profesjonalne, wówczas usłyszycie ją w wykonaniu oryginalnym, o czym oczywiście zostaniecie wcześniej poinformowani.

Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Jeśli sami rozsadzacie gości przy stołach, układając karteczki z imionami i nazwiskami weselników, postarajcie się, aby ludzie starsi siedzieli jak najdalej od kolumn nagłośnieniowych. Im ciężej jest, niż młodym ludziom, wytrzymać głośną muzykę. Niekiedy też nie słyszą już dobrze i muzyka dobiegająca z głośników może uniemożliwić im rozmowę. Niestety, jeśli nie ma karteczek, to zazwyczaj młodzi, jako sprawniejsi, zajmują sobie te „lepsze” miejsca za stołami, a starsi muszą cierpieć." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad