Zespół na wesele Wałcz
Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz Zespół na wesele Wałcz
 

Casino mosbetmosbetSprzęt muzyczny

Powierzając nam Waszą imprezę macie pewność, że do jej wykonania użyjemy nie tylko talentu i wielkiej porcji humoru i entuzjazmu, ale i sprzętu najwyższej jakości.

W pierwszej kolejności zapraszamy do obejrzenia sprzętu nagłaśniającego i akcesoriów, na końcu zestawienia można natomiast zobaczyć oświetlenie, które będzie Wam towarzyszyć w trakcie imprezy.

Kolumny głośnikowe RCF ART 312A- 2szt.


Zespoł muzyczny RCF312A 2 kolumny wyśmienitej, włoskiej firmy RCF zapewnią pełną dynamikę dźwięku. Poczujesz muzykę całym sobą, usłyszysz każdy najmniejszy detal dźwięku.
Kolumny wielokrotnie chwalone- nie tylko przez profesjonalistów, ale także testowane na wielu imprezach, po których uczestnicy wyrażali podziw dla systemu nagłośnienia.
Głośniki aktywne, co oznacza, że każdy ma wbudowany wzmacniacz. Nawet, jeśli nastąpiłaby awaria jednego z nich, to drugi działa niezależnie i impreza może być kontynuowana. Każda kolumna posiada 350W mocy, co nagłośni także sporych rozmiarów salę.

Zespoł muzyczny RCF312A cover Kolumny zostały zabezpieczone oryginalnymi pokrowcami firmy RCF. Gwarantuje to Wam, że na każdej imprezie kolumny będą wyglądać jak nowe i olśnią gości swoim wyglądem.

Kolumna basowa RCF ART 705-AS


Zespoł muzyczny RCF705AS Potężna moc i kompaktowe rozmiary- to właśnie kolumna basowa RCF 705-AS. Jest dopałnieniem zestawu dwóch kolumn RCF312A.
Zapewnia ona głębię dźwięku. Przyjemne drgania wywołują uśmiech na twarzy, a muzyka brzmi w pełni dzięki wbudowanemu głośnikowi 15" i 700w wzmacniaczomi.
Parametry nie są ważne- ważny jest efekt. A ten jest... piekielnie dobry.

Zespoł muzyczny RCF705AS cover Kolumna basowa także została zabezpieczona oryginalnymi pokrowcami firmy RCF.

Odsłuch aktywny HQ POWER VDSABS8A


Zespół muzyczny odsłuch HQ Power Kolumna aktywna- czyli czwarte już niezależne źródło dźwięku w używanym przez nas systemie. Kolumna nie ma może wielkiej mocy (100W)- jest za to nieduża i oferuje dźwięk wysokiej jakości. Sprawdza się doskonale, dzięki czemu śpiewamy dla Was jeszcze lepiej.

Mikser audio ALESIS Multimix 8FX USB


Zespół muzyczny mikser audio Alesis Multimix8Fx Mikser audio jest sercem zestawu nagłaśniającego. To tu spotykają się sygnały z wszystkich urządzeń, dokonywana jest korekta dźwięku i sygnał przekazywany jest dalej.
Nasze nagłośnienie obsługuje mikser amerykańskiej firmy ALESIS.
Posiada on wbudowany cyfrowy przetwornik efektów, 4 kanały mikrofonowe, 2 wejś... dość powiedzieć, że jest to sprzęt wysokiej jakości- można zaufać niezawodności i jakości dźwięku gwarantowanej przez ALESIS.
Dodatkowo należy wspomnieć, że na każdej imprezie posiadamy 2 sztuki (!) takich mikserów dla pewności wykonania usługi.

Keyboard YAMAHA PSR-630


Zespół muzyczny keyboard YAMAHA PSR-630 Jesteśmy duetem wokalnym i korzystamy z podkładów muzycznych- nie gramy na żywo. Nasz śpiew wspomagają wysokiej jakości podkłady muzyczne w formacie mp3, ale są sytuacje, do których keyboard jest niezbędny. Korzystamy ze sprzętu renomowanej firmy Yamaha. Model PSR-630 ma już wiele lat, ale jest niezawodny i bardzo ładnie brzmi.

Mikrofony


W budowie.

Statywy


Zespół weselny statywy Posiadamy statywy pod kolumny RCF 312A, 2 profesjonalne statywy na światła i statywy mikrofonowe.
Wszystkie statywy są wyprodukowane przez renomowane firmy (takie jak np. Konig & Meyer)- gwarantuje to bezpieczeństwo.

Wytwornica dymu Antari Alpha Fog Machine


Zespół na wesele wytwornica dymu Antari Wytwornica dymu pozwala wydobyć cały efekt, jaki daje oświetlenie sali. Już dzięki niewielkiej ilości dymu widoczne są poszczególne wiązki laserów, czy też wiązek światła. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy życzy sobie na weselu urządzenia, który jednoznacznie kojarzy się ze sprzętem dyskotekowym. Dlatego też przed użyciem wytwornicy dymu zawsze pytamy o zgodę.

Wytwornica baniek mydlanych Show Tec Bubble


Zespół na wesele wytwornica baniek mydlanych Do użycia tego urządzenia wymagana jest zgoda właściciela lub obsługi sali.
Wytwornica baniek mydlanych jest urządzeniem uwielbianym zwłaszcza przez wszystkie dzieci. Z dużą prędkością i w dużej ilości wyrzuca ona piękne bańki mydlane, które mienią się wszystkimi kolorami tęczy, dzięki profesjonalnemu oświetleniu sali.


OŚWIETLENIE SALI

Światła są niezwykle ważne w czasie imprezy. Wytwarzają one wspaniałą atmosferę, są dodatkowym czynnikiem skłaniającym do zabawy.
Prawidłowo użyte (w odpowiedniej ilości i z odpowiednim natężeniem) nie robią z wesela dyskoteki, a jednocześnie wzbogacają, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Efekt wody HQ Power Water Riple


Efekt wody idealnie nadaje się do oświetlenia pustej przestrzeni na ścianie, ściany za sceną, bądź po prostu- parkietu.

Scanic Triple Derby


Zespół na wesele oświetlenie Scanic Triple Derby Prosty, ale świetnie sprawdzający się efekt opierający się na konstrukcji żarówkowej.
Równomiernie rozkłada kolorowe światełka na całej sali. Idealnie sprawdza się nawet na bardzo dużych powierzchniach.
Obydwa powyższe światła można podziwiać na poniższym filmiku (zaprezentowany na nim sprzęt nagłaśniający jest już nieaktualny).
Lightmaxx Tri Star

Zespół weselny lightmaxx Klon bardzo znanego Tri Phase ADJ. Światła ze zmianną dynamiką i barwą.
Najlepiej działanie Lightmaxxa zaprezentuje film:
Laser Galaxian 3D firmy AmericanDJZespół weselny laser Galaxian 3D Dwukolorowy laser, działający w wielu trybach i reagujący na dźwięk.
Poruszające się promienie lasera tworzą wspaniałe efekty trójwymiarowe.
Ten niesamowity laser zaprezentowano na filmiku pokazowym firmy American DJ:
Zaprezentowany sprzęt zapewni Wam niezapomniane chwile w czasie Waszego wesela i da Wam pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Rezerwacje

+ 48 505 150 167
info@dwbabajaga.pl

Formularz kontaktowy


Porady

"Polecamy papierowe foremki na ciasto. Gdy ich nie ma, to po godzinie/dwóch, ciasto na talerzach wygląda często nieestetycznie- ma przecież tendencję do kruszenia się. W związku z tym w dalszej części wesela nawet dzieci stronią od poczęstunku, gdyż na talerzu jest pełno resztek, które nie zachęcają do degustacji. Papierowe formeki mają rozmiar niewiele większy niż sam kawałek ciasta- rozwiązanie to sprawdza się znakomicie." - Zespół muzyczny Baba Jaga

więcej porad